Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ObrazekE-mail: AlesTomcik@post.cz


Skype: alestomcik

Mobil: 736 719 467

ICQ: 409-545-734

 

Obrazek

 

Facebook

 

facebook2.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Existuju...

(Aleš Tomčík, 16. 6. 2009 13:37)

...ale po pravdě e-mail mi žádný na AlesTomcik@post.cz od Vás nepřišel (ani do spamu) a Skype mi teď nefunguje kvůli mikrofonu... Omlouvám se.

Jde-li o Strážné v Krkonoších a o sobotu 18. července, tak to mohu být k dispozici. Napište mi sem do komentářů Váš e-mail, prosím, a já se Vám ozvu, abychom se domluvili na podrobnostech. Přeji krásný den, A.T., tel.: 736 719 467, e-mail: AlesTomcik@post.cz

Svatba

(Zuzana, 16. 6. 2009 13:19)

Dobrý den, snažím se vás zastihnout na Skype, psala jsem vám email, ale nemůžu vás dohnat. Existujete :) ?. Píšu kvůli svatbě 18. července ve Strážném.....

Dobry den

(Ondra Caletka, 4. 5. 2009 10:23)

Dobry den. Nahodou jsem narazil na vase stranky. Sam take fotim a musim uznat, ze vase fotky se mi moc libi.

Dáša zas zmatkuje...

(adrik, 10. 2. 2009 16:40)

Trojského koně to nehází, pouze to upozorňuje, že se může jednat o neprověřenou stránku, ale na stránce jde normálně prohlížet a všechno... Mám taky AVAST... trojský kůň to není, jen varování... ;-)

Trojský koníček má pořád hlad

(Aleš Tomčík, 1. 2. 2009 11:35)

DášoV., dovolím si tvrdit, že tam žádný vir není a nikdy nebyl. Zkuste se odpojit od netu a projet své PC třeba NODem 32 od Esetu nebo Nortonem od Symantecu anebo Spywarem Doctorem, abyste si byla jistá, že jste sama čistá :) (a obě PC) I když to není tématem těchto stránech, myslím, že se můžete také po netu porozhlédnout po srovnávacích testech antivirů (a firewallů), a zhodnotit, na kterých příčkách se Avast umísťuje... Zdraví A. T.

Odkaz

(DášaV, 31. 1. 2009 18:08)

Dobrý den prohlížela jsem si vše fotky a chtěla jsem se podívat na odkaz v menu "Modeling, casting" když jsem klikala na první odkaz "Kdo by měl zájem o modeling..." tak ten odkaz co tam máte www.poznejsvetmodeling.cz je vir, když jsem na to klikal tak to hodilo trojského koně. Tak to prosím něják opravte.
P.s.: skusila jsem to nezávisle na dvou počítačích, mam avast a ten to prostě "zachytí"

Já zírám

(Michal, 2. 11. 2008 20:01)

Ahoj pane Tomčík,
tak jsem se po delší době juknul na vaše stránky a moje oko (oči) a srdce zaplesalo! Moc pěkné. A těším se na návštěvu u vás. Michal Balek

Pěkné stránky

(Petra, 9. 7. 2008 11:52)

Dobrý den, máte krásné stránky. Hledala jsem na internetu vysvětlení některých pojmů a ocitla jsem se tady u Vás. Jsem čerstvou majitelkou své první digitální zrcadlovky a naprostý amatér nadšenec, proto mi moc pomohlo počíst si v rubrice terminologie, abych pochopila alespoň základní pojmy a lépe se s novým kamarádem foťáčkem seznámila. Mám Olympus 510. Vaše fotky jsou nádherné, asi nejvíc mě tady uchvátila ta s tím lodním lanem, ale obdivuji všechny. Hodně úspěchů a velké díky za informace, které pomohou i začátečníkům jako jsem já.

Re: Martince

(From: Aleš, 27. 5. 2008 9:48)

Čau, díky za pochvalu, jen teď musíš být trpělivá, nemám a nebudu mít moc času - chystáme opravy bytu a nebudu mít přístup k PC ani k i-netu. Na celou sadu fotek - cca 135 ks (na A4 a 10x15, s rámečkem a bez) to vidím až tak v červenci (...doufám). Postupně je budu nahrávat na server všechny a pak nechám jen ty NEJ. Tobě je ale předám samozřejmě na CD ve full kvalitě. Tady jsou vystavené v nízkém rozlišení, takže zatím nic netiskni! Měj se a pozdravuj doma!

úžasné fotečky

(Martinka, 25. 5. 2008 14:39)

ahojky Aleši, ty fotečky co jsi sem dal jsou úžasný, opravdu krásný. Mamce i taťkovi se moc líbí a čekají na další:-)) moc děkuju...seš šikula:-)) pa Martinka

Re: Krása fotografování

(Aleš Tomčík, 15. 5. 2008 13:51)

Dobrý den, považuji se rovněž za amatéra - a to jak v oblasti fotografování, tak v oblasti následných úprav. Složitost editace je nepochybně odvislá od schopností a kvalit fotografa a také od toho, co od finálního snímku sami očekáváme (nebo ti, pro něž fotíme) - ten, kdo bezchybně zvládne kompozici, vyvážit bílou atd. přímo na místě pořizování snímku, nemusí nic takového dělat následně v PC. Ale i opravdu kvalitní fotografové hovoří o tom, že téměř každý snímek, na němž jim záleží, alespoň trochu upravují v oblastech světel a stínů, ořezávají dle potřeby a přeci jen trochu doostří (je-li snímek ze zrcadlovky, pak určitě). Nemyslím si, že by statickou scénu (krajinu atd.), na níž "jsem měl čas", bylo zapotřebí nějak složitě upravovat. Už vůbec pak pro většinu podobných snímků nezáleží na fotoaparátu, který vlastním - jeho limity pocítím až v extrémnějších situacích (reportáž, nízká hladina osvětlení atd.)Takže: hlavu vzhůru! Přeji opět silný vítr nadšení do plachet a dobré světlo! P.S.: Včera jsem kompletně smazal celou fotogalerii a začal jsem ji budovat znovu....:)

Krása fotografování

(Marcela, 12. 5. 2008 13:26)

Dobrý den ! Náhodou jsem se ocitla na těchto nádherných stránkách a nemůže se odtrhout. Obdivuji krásné fotografie přírody. Já jsem naprostý amatár s foaparátem Canon PowerShot S3IS a moc se chtěla naučit alespoň trošku s ním fotit. Mám radost z každé podařené fotografie, ale to co jsem se dočetla na Vašich sránkách mi trochu vzalo "vítr z plachet" - složitost s jakou se pořízená fotogtafie musí upravovat.

Alíkovi

(Jitka, 19. 4. 2008 10:24)

Ahoj Alíku, nemůžu najít naši dovolenou. Kde ji schováváš?

Děkuji

(Aleš Tomčík, 8. 4. 2008 10:01)

všem za podporu a slova chvály, ale když vidím fotografie jiných, musím se přiznat, že mám pocit, že jsem stále na začátku. Marťo, určitě se domluvíme na focení, ale chce to osobně probrat: kdy, kde a co (kolik :) ) toho budeš mít na sobě.Snad se uvidíme alespoň v SM. Péťo, něco z Luční jsem Ti už poslal, něco málo vystavím, ale pořád je to doma na HDD v PC. Není čas! Připravuji teď taky nové stránky na bázi Flash, ale jde to ztuha - předpokládám, že je o prázdninách spustím...takže mi prosím zachovejte přízeň. Zdraví Aleš

Pěkný podvečer

(Mirek Suchánek - z 2007-11-04 18:17:54, 7. 4. 2008 21:01)

Dobrý den.Ta Vám gratuluji,že jste dal fotky na fotoklubnp.futuranp.eu ,jak jsem vzápětí poznal jste zbytečně skromný.Chtěl jsem sice dělat něco jiného ,ale dostal jsem se na Vaše stránky a strávil na nich příjemný podvečer.Dík a dobré svetlo a chuť pokračovat.M.S.

moc pěkné

(Martina a mamka, 5. 4. 2008 19:05)

ahojky Aleši, jukly jsme s mamkou na tvoje stránky, máš to tady opravdu moc pěkné. Mamka známkuje na jedničku, moc se jí líbily portréty:_-))
Doufám, že se spolu domluvíme na to focení...ráda bych se nechala vyfotit:-)) měj se pěkně a pozdravuj doma, pa Martina

Ahoj (www.danbartt.estranky.cz)

(FotoRejl, 24. 2. 2008 10:44)

Mas to tu pekne i foto je pekne,jen tak dal !!!

Luční Bouda

(Petr, 11. 2. 2008 20:10)

Čekám netrpělivě na fotografie z Luční Boudy ze dne 11. února 2008. Kdy budou? Děkuji.

Dík za podporu

(Aleš Tomčík, 8. 11. 2007 10:57)

Děkuji všem - Mirkovi, M.Č. a Daně za podporu. Je to pro mne povzbuzení, když si mohu přečíst pozitivní ohlasy (každý potřebuje "zpětnou vazbu" ke své práci). Jsem moc rád, když se Vám webovky líbí a doufám, že se na ně budete rádi vracet!

Klauzův důl

(Dana, 7. 11. 2007 21:34)

Náhodně jsem se dostala na Vaše stránky a musím říct, že jsem ráda. Fotografie vody jsou nádherné a dovedu si je představit, že bych je měla doma na zdi.